Szanowni Klienci!

„Owoce Do Biura” to Wasi serdeczni przyjaciele, którzy codziennie dostarczają owoce i warzywa do ponad 400 firm i korporacji w Trójmieście i okolicach. Obecna sytuacja, która panuje w naszym kraju dotyka każdego z nas. Nikomu się ona nie podoba, a wręcz niektórych przeraża. Najważniejsze, abyśmy zachowali się odpowiedzialnie i pomogli sobie oraz bliskim.

My również chcemy zadbać o Państwa zdrowie, odporność oraz codzienną porcję witamin, dlatego z myślą o Was, uruchomiliśmy Owoce Do Biura – Home!

Od 1.04.2020 „Owoce Do Biura – Home” umożliwiają zakupy detaliczne z dowozem do domu na terenie Trójmiasta. Świeże owoce, warzywa, a nawet szeroko pojęte produkty spożywcze, dowieziemy prosto pod Państwa drzwi. Nasz dział selekcji zapewnia, iż otrzymają Państwo produkty najwyższej jakości, a kierowcy gwarantują, iż dołożą wszelkich starań, aby nie musieli Państwo długo czekać, dlatego zamów owoce do domu już dziś :) 

W trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, chcemy zapewnić, że nasze produkty, hale chłodnicze, sortownia oraz flota aut dostawczych podlegają ścisłej kontroli Wojewódzkiego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Gdańsku oraz Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w Gdańsku. Przestrzegamy wszelkich zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej dzięki czemu mogą być Państwo spokojni o jakość i bezpieczeństwo świadczonych przez nas usług.

Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z ofertą oraz do składania zamówień!

Pozdrawiamy,
Zespół Owoce Do Biura.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl